Thursday, January 29, 2015

Tere hommikust.   Kas teate, sõbrad, et ma olen kodus olnud juba peaaegu kaks kuud. Ma oleksin vist pidanud lehte (või vähemalt Facebooki) detsembri alguses kuulutuse panema, sest endiselt kohtan ma üllatunud nägusid kes suurte silmadega "Sa oled maal?" küsivad. 
  
  Jah, ma olen maal. Ja maal ei ole mul teha muud kui magada, süüa, kududa - mu kolm lemmik tegevust, elu on absoluutne paradiis! Ilma naljata. Aga kuna neil kuudel ei toimu mu elus just kuigi palju dramaatilisi/uskumatuid/naljakaid lugusid nagu modellikorteris või backstage's siis ma mõtlesin kuidas küll oma blogi täiendada või kas üldse jätkata. Paari päeva pärast ma tahaks rääkida sellest kuidas ma suitsetamise maha jätsin, kuid seni .. tagasi mu teise lemmik tegevuse juurde - söömine. 

  Need kes teavad need teavad, et mu ema on keskmisest andekam kodukokk. Ja kartulit-kastet meil õhtusöögiks naljalt ei pakuta. Neile kes on hommikusöögiks lihtsalt-võikude järamisest tüdinenud lisan ma ühe kiire, kerge ja ülimalt maitsva määrde retsepti siia alustuseks.

Vaja läheb : 
1 purk (160g) häid päikesekuivatatud tomateid 
2 x varsselleri vars
1-2 x küüslaugu küüs
sool/pipar/suhkrusiirup

Kõik nodi omavahel sassi blenderdada ja voilaa-tadaa, jätku leiba. Rääkides, sobib eriti hästi Tanja kodus küpsetatud leivaga.No comments: