Tuesday, October 28, 2014

Halloween round 1

      Pealkirja lugedes te kindlasti imestasite, et ma ei ole sel teemal juba varem rääkinud. Või siis mitte. Igatahes ei olnud ma enne eilset palju oma lemmik pühale Halloweenile veel mõelnudki. Okei, see on vale. Muidugi mõtlesin. Mul oli juba suvel üks eriti hea mõte. Aga siia jõudes läks see meelest ja ei ole siiamaani tagasi tulnud. 
      
      Kuna tähtis päev lähenes hirmutava kiirusega siis ma olin juba valmis 'niisama' minema ehk verd ja paska näkku visates ja öeldes, et olen nüüd vampiir/zombie/skeleton. Tegelikult skeleton oli reaalne idee kuna mul on luukere prindiga trikoo mis ootab head hetke selga tõmbamiseks. Aga ma ei leidnud vajalikke sukkasid ja nii kitsas kostüüm ei ole Malaisias kuigi sobilik.
     Eelmine nädal kandsin ma ühel showl body-suit'i ehk naha värvi pikka aluspesu. Tekkis uus mõte, et kui ma seda õudust kliendilt laenaksin ja viigilehed õigetesse kohtadesse õmbleksin saaksin ma olla Eva Eedenist. Aga jällegi. Praktiliselt alasti Kuala Lumpuri tänavatel jalutades arreteeritakse mind mu enda maja ees. 
     
     Alles eile leidsin ma enda piisavalt proovile paneva huvitava aga samas ilusa idee ja tegin kostüümi oma pisikeste kätega rohkest hõbepaberist, teibist ja kangast. Kogu protsess sai ka videole aga kuna pool tundi materjali on minust kontakt läätsesid silma panemas ja sama palju aega neid silmast ära võtmas ning lisaks on kogu meik tänaseks muutunud, siis ei ole ma kindel kas video teieni jõuab. 

    Halloween on reedel, kuid sel päeval sõidan mina Johor'i Legoland'i (JEEE!) ... Hello Kitty tööle. Jah. Mina. Ja Hello Kitty. Kusjuurs ei ole see esimene kord. Kunagi valiti mind sellele armsale kliendile ka Shanghais. Meie Kuala Lumpuris tähistame seega homme. Aga teie mu sõbrad näete mu blogis kostüümi juba nüüd. Meenutame ka eelmiseid aastaid ja võib öelda, et minu isiklikku Halloweeni arengut. 

2010

2011

2012

2012 - round 2

2013

Ja 2014 !
-
-
-Ma loodan, et see ei vaja selgitust. 


Ning kui ma kõnnin või keeran siis see keep lendleb nii dramaatiliselt, et ma sooviksin seda iga - iga päev kanda. Miks Halloween vaid üks kord aastas on ? 

2 comments:

Anonymous said...

Wou. Wou...

yli yli kõva. Mulle väga meeldub ja sobib sulle yli hästi. Ma tahan ka seda. Emm

Anu said...

Kusjuures jaa, ma küll mõtlesin mingi päev, et huvitav halloween on tulemas ja sa polegi sellest kirjutanud ;) ja su kostüüm selleks aastaks on väga kihvt, seda kannaks isegi!ja Hello Kittyna pilte sinust ootab Lily-Ann :D