Thursday, June 26, 2014

My super sweet 16 + few more.

Sünnipäev on iga lapse lemmik püha. Ja nii ka minu , kuni ma sain ma-ei-tea-kui-palju. Kuna mina sündisin suvel, siis ei saanud ma kunagi tähistada koolis kommi jagades ja lasteaias ei joonistanud ükski laps mulle kaarti millest hiljem album kokku köideti. Kuid ma sain mõne aasta oma tähtsat päeva tähistada rannas või koduhoovis, mis on isegi parem kui koolis kommi jagamine (lasteaiast oleks albumit ikkagi tahtnud).

Viimased viis aastat olen ma ilma jäänud iga oma pereliikme sünnipäevast ja enamustest sõprade-sõbrannade omast. Tegelikult ma isegi ei mäleta kelle pidu oli viimane kuhu mind kutsuti ja kuhu mul oli võimalik kohale ilmuda. Seega räägime pigem minu omast edasi.. 

Esiteks need kes tundsid, et neile kutse ei jõudnud - minu suurejooneline pidu toimub täpselt kuu aja pärast kui midagi ei muutu ja olete väga oodatud. 

Eile ma ei pidanud sünnipäeva, kuid mu ema ütles, et "vanaema ja tädi Tiina tulevad NIIKUINII", vahi ähvardust! Tegelikult isegi need aastad kui mind kodus ei ole olnud kasutab mu ema päeva, et kooke ja torte valmistada, millega ta publiku hinnangul ülimalt hästi hakkama saab, isegi hoolimata sellest, et mind ei ole kodus ja kui ka oleksin ei ole ma seda sorti tüüp kes esimesena (üldse) koogi kallale kargab. Kutsusin kooki sööma ka mõned sõbrannad keda teadsin maal olevat. 

Nii. Ma pean ütlema, et minu perekond ja sõbrad on vaieldamatult parimad. Kingitused! Lapsena oli see päeva parim osa, mida suurem, uhkem ja vägevam seda rohkem läks päev korda. Nüüd on lihtsalt hea meel kui inimestel on aega kokku saada. Aga see aasta sain ma nii palju toredaid asju ja ma tundsin, et kõik on valmistatud ning valitud just minu jaoks ning minule mõeldes armastusega. Ja see on pagana tore tunne !

Näituseks: 
Veronika teab kuidas pakkida.

Tädi Tiina meisterdas mulle ise märkmikku, mida mul alati vaja läheb ja sisse oli kirjutatud read mis mulle praegu eriti sobilikud tunduvad. 
Nii kift üllatus Gerdalt ja ma ei jõua oodata kuni sa tagasi oled!
Ema nokitses oma kümne küünega mulle selle hõbesavist  heade soovide amuletti.
Aigi tõi mulle hanemuna! Kui lahe see on . Mõte. 
Grete kinkis mulle trükimasina mida ma olen kauaa soovinud!
Ja Egge on varsti kodus! 
Te kõik olete nii ilusad ja head ja mu suurim südamesoov on juba ammu täitunud, sest minu ümber on inimesed keda ma armastan ja kes minust hoolivad. 

Ma tean, et mu sõbrad/tuttavad soovivad mulle igal päeval head ja õnne. Mina soovin, et minu sõpradel ja tuttavatel läheks igal päeval hästi ja ma loodan, et nad teavad seda. Seega..  võib-olla on mõni teist märganud (kuid vaevalt), et ma ei sodi peaaegu kunagi Facebooki seinale "Palju õnne!" või "Happy b-day". Sadadest facebooki 'sõpradest' ei ole ma mõnega enam aastaid suhelnud ja kui tuleb wall-post "Õnne." või "HBD" või veel parem juba Eestissegi jõudnud "PÕS", siis minu meelest võiks see pigem olemata olla. Ma ei tahaks tänamatu olla aga let's face it - see ei tähenda midagi mulle, see ei tähenda midagi sulle. 

Isegi kui seda öelda ei saa, siis soovime igal päeval aastas oma kallimatele head ning õnne ja sünnipäev võib olla see aeg kui me kõik kokku saame ning üksteise seltskonnast head meelt tunneme. 

Palju õnne teile ja meile!


PS: Vanaema kinkis mulle enda teadmata uue tatoveeringu : ) 

1 comment:

Anonymous said...

no kõss, tüdrik, oled tubli!