Thursday, April 10, 2014

F Quicky

Shanghai Fashion Week on täies hoos ja homme saan ka esimesed sammud laval teha. Juba Shanghaisse saabudes lülitasin end sellele lainele ning piinasin oma agentuuri, et nad mind ühestki castingust ilma ei jätaks. Nüüd ma mõtlen, et miks oli seda vaja ? Ah jaa. FW on ainus kord kui ma end Shanghais modellina tunnen. See on võiks öelda, et kõige tõsiselt võetavam suur moeüritus terves Hiinas. Näiteks lõpetab peo järgmisel nädalal DSquared2 show, milles ma muidugi ei osale (isegi hoolimata sellest, et ma kunagi nende fake-kataloogi pildistasin, päriselt, Hiina!) aga võib-olla selleks ringles castingutel Cara Delavigne' komposiit kaart? Can it be ? Let's see. 

Ma ei tea mis päev on või mis päev järgmiseks tuleb, viimased on läinud fittingute rütmis. Ma vihkan proove. Iial ei tea mida neist oodata, mõni (üks) kestab viis minutit, mõni teine (enamus) disainerid hoiavad meid kinni kolm tundi ja kuni südaööni. Selle põhjal mida ma näinud olen ootan ma kõige rohkem enda Laupäevast Jade-en-plus showd. See on lihtsalt NII ülicool, et ma tahaks juba praegu näha pilte/video üritusest mis ei ole veel toimunud.


Kui moenädal läbi saab ootab mind kiirvisiit Hong Kongi , võib-olla jõuan vahepeal siin suu lahti teha. Võib-olla mitte.

Seniks,

No comments: