Saturday, March 8, 2014

Haters and . .

Ma avastasin täna oma esimese hate mail'i , okei, võib-olla ei lähe see hate mail'i kategooriasse tegelikult. Aga te olete mind oma vastukajaga ära hellitanud. Seega kui ma lugesin seda kommentaari tõmbas seest hetkeks õõnsaks.


See tundus esmalt nii isiklik, sest kes võiks olla nii pettunud selles, et minul õppetund saamata on jäänud. BUT. It's true. I don't know who you are and I have no idea what You meant by this comment. Aga kui see sinule või minule tähtis on tule ja ütle mulle, ehk õpin siis ka midagi. If not, let it go.
Tegelikult, ma hindan seda kommentaari kõrgelt, sest tulevikus on mul oodata palju rohkem hinnanguid minu tegemiste kohta ning olen kindel, et ma saan veel netikommentaatorite mõrudaid märkusi tundma. Hea on harjuda, nii et tänan sind Anonymous.

2 comments:

Merli. said...

Anonüümselt kaagutada suudab igaüks. Kõige suurimad ütlejad ja teadjad ongi need anonüümsed! :)

Kriss said...

Selline kommentaar pole väärt põdemist, justnimelt sellepärast, et see ei oma su jaoks mingit sügavamat tähendust ja isegi Anonüümne tunnistas seda ise, et sa ei saa sellest sõnumist aru. Maailm on igasuguseid igavlevaid veidrikke täis :D