Saturday, November 23, 2013

Ready to meet the queen


Täna ma kohtusin Malaisia kuningannaga.
Ma ei tea mis väikestel tüdrukutel kuningannade-printsessidega on aga kui ma kuulsin, et üritusel kus me eksklusiivseid käekellasid demonstreerime on külaliste hulgas ka Malaisia kuninganna, siis mul vajus suu ammuli. Ja ma lihtsalt ei ütle seda, vaid ma panin tähele, et mu suu vajus reaalselt lahti. Mitu tundi kihistasin üles-alla hüpates kuni see hetk lõpuks kohale jõudis kui ta mu käe võttis, et sellel olevat käekella lähemalt uurida. Selline oli minu päev.Eile lubasin teile näidata miljon dollarit maksvat kaelakeed. Muidugi ei märganud ma telefoni lava taha kaasa võtta ja MUIDUGI ei lastud mul ühtegi üleliigset sammu selle keega teha, nii, et vabandus. See on parim mida näidata saan. 

AGA.
Minu miljoni dollari kaelakee oli nagu turu pealt ostetud arvestades seda, et varsti peale mind jalutas välja kee, mis maksis 55 miljonit USA dollarit!

Tegelikult ainus mis šokeeris oligi hind. Modelli kaelas nägi see välja nagu särav kobakas. Mitte keegi ei öelnud "Oi kui ilus." vaid arutasid hoopis kes selle kunagi osta võiks. 

1 comment:

Anonymous said...

sul on koguaeg ilusaim kleit, ja see kee su kaelas on ka väga ilus. tegelikult see 55 milli kee on ka väga ilus, ma usun, et hinnalisem selle kee juures on see tohutu kivi (ei julge kohe selle nimegi nimetada). Kuna selle väärtus ju sõltub puhtusest, ja kollane värvus vist on suht haruldane. väga uhke igatahes.
Emm