Friday, October 11, 2013

#annaseaskey photography

Üks mu viimaseid töösid.

See pildistamine oli väga huvitav see tõttu, et see oli ajakirjale millest meie agentuur oli ammu loobunud, kuna pildid tulid alati välja alla igasugust arvestust ja tüdrukud on tavaliselt mähitud burkadesse. Ehk siis pildid mida nad niikuinii ei kasutaks. Mind ei valitud kunagi sinna, ma ei tea miks aga ma olin sellega väga rahul.

Eelmine nädal helistas agentuuri üks tähtis fotograaf kellega mu ülemus on soovinud juba ammu koostööd teha ja küsis mind ning veel ühte tüdrukut selle sama Nona ajakirja jaoks. Ja siin ma olen . Kuigi see pilt on väga out-of-my-element olen ma selle üle siiski õnnelik, sest tõepoolest te ei kujuta ette milline jama seal tavaliselt ilmub.

Muuseas see mida ma kannan ei ole üldsegi mitte kleit vaid paari minutiga ümber visatud kanga tükid, ma arvan, et umbes 5-6 erinevat. See on uskumatu kui kiiresti see käis ja et maas vedelevast riidehunnikust tekkis vaid mõne nõela abil täitsa korralik kleit. Ainult kui pilt oleks täispikkuses näeksite te mu jalgade ümber korralikku segadust.

1 comment:

Anonymous said...

oled võrratu!!!