Saturday, April 27, 2013

Kinokuniya

Tsau. 
Läksin endale täna asjakohast lugemist otsima. 
KLCC Level 4 asub suurim raamatupood, Kinokuniya, mida ma olen elus näinud! Seal leiab absoluutselt kõike. Ja kui ei leia, siis seda raamatut ei ole olemas, vähemalt mitte inglise/malay/hiina keeles. 

Näiteks Pavilioni kaubamaja raamatupoes Times ei olnud mitte ühtegi raamatut Siem Reap'ist või isegi Kambodžast, seal oli valikut küll ja rohkemgi.

Veel väga hea võrdlus.. Näiteks Hong Kongi suurimas raamatupoes PageOne, mis on siiani olnud mu lemmik rahvusvaheline poekett, oli üks raamat Scandinavia, mis poole sõnaga mainis Tallinnat. Siin Malaisias oli lausa valikuvõimalus Eesti ja Tallina teemaliste raamatute vahel. Uskumatu. Enne kui ma selle riiuli leidsin (muidugi Venemaa riiuli kõrvalt) jõudsin ma omaette podiseda, et inglise keelset raamatut Eestist ei ole olemaski samal ajal kui näiteks ainult Pariisist on ilmunud 234 erinevat trükki. 


Ostsin endale ka raamatu Eesti kohta, sest mul tekkis uudishimu mida nad turistidele meist ka räägivad. Lisaks on hea enda teadmisi värskendada, täiendada. 


No comments: