Sunday, April 21, 2013

Camboooodia Camboodia.

Tahaks käsi plaksutada ja ringi hüpata. Elevus mis vahepeal juba üle läks on tagasi kui ma uurin linna ja mida kõike ma seal teha saan.

Nüüd ostsin pileti 30.aprill-3.mai olen ma Kambodžas Siem Reap'is. Jeii.
Sellest tuleb taskukohane turismikas, midagi mida ma ei ole kunagi varem teinud. Külaliste maja mida tripadvisoris väga paljud soovitasid näeb armas välja ja über-odav meie mõistes. Üksiktoa päeva hinnaks on 8USD, või 13USD konditsioneeriga tuba. Selle hinna sisse kuulub lennujaamast peale korjamine, hommikusöök, pudelivesi, internett, linna tuur. WHAT ?! Ma pidin mitu korda üle kontrollima kas see on ikka tõsi. Mõnes suuremas Aasia linnas saaks sama raha eest pudeli vett ehk.

Ma olen ka vist varem maininud AirAsia't. See on odavlennu firma Malaysiast. Aasias lühikesi otsi tehes on see üks väga hea valik mida tasub uurida. Palju sihtkohti ja tõesti väga odavad hinnad. Minu pilet oli veidi üle 100 euro, ilmselt kuna Kambodža ei ole kõige populaarsem sihtkoht. Kuid näiteks Singapuri saab lennata €10 eest ja Taisse €50 eest. Lihtsalt paar näidet. Äkki tuleb kunagi kasuks. 

Ma ei jõua ära oodata ! :) 


No comments: