Wednesday, January 2, 2013

Happy new!


Ho-ho-ho.

Pühad hakkavad kohe kohe läbi saama, meil tähistatakse "midagi" kuni kolmanda jaanuarini, nii et täna võime veel jalad laua peal vabu päevi nautida.

Jõul ja uus aasta möödusid minul brasiillaste keskel. Kui ma neist tavaliselt rääkides leian alati midagi mida kiruda, siis seekord pean ma neile au andma. Tüübid oskavad süüa teha. Ja kuna neile on jõul ülimalt oluline, siis mul oli hea meel, et mind nende 'kommuuni' arvati kui tähistamiseks läks.

Mul oli juba varem pikk tekst valmis kirjutatud aga praegu on niipalju asju vahele juhtunud, et ma ei hakka pikalt laterdama kui hea meel oli mul kahe suupoolega kapsarulle ja hapukoort näost sisse ajada. Jõulud ja vanaasta õhtu möödus suhteliselt sarnaselt. Saime kõik brasside majas kokku, sõime ja jõime kuni püksinööbid kannatasid ja kell 12 (jah ka jõuluõhtul, mis oli minu jaoks üllatav) kõik huilgasid 'feliz natal' ja 'happy new year', kallistati kõik läbi ja sooviti, et Jumal õnnistaks nii mind kui ka mu perekonda.

Uus aasta tuli mulle väga piduselt, kuigi oli plaanitud vaikne kodune õhtu väikese seltskonnaga, siis öö saabudes vajusime ikkagi kõik tänavatele. Klubis panin isegi külje maha keset tantsupõrandat, mida nüüd meenutavad mulle sinised põlved. Väga korda läinud üritus.

Enne veel kui ma 2012'le joone alla tõmban tahan ma öelda kõigile suuured tänud! Nagu te FB ALBUMist  nägite, siis jäin ma aastaga ülimalt rahule. Kuigi oli neid hetki kui stress tahtis silmanägemise ära võtta, siis tagasivaadates jäävad meelde vaid parimad hetked. Mul on hea meel, et ma sain palju reisida, mitte ainult Aasias vaid ka kodumaal (see on uskumatu kui vähe olen ma mööda Eestit rännanud). Mul on hea meel, et mul on super lahedad sõberid, kes on alati valmis! Ja mul on hea meel, et mul on nii armas perekond! Ja mul on hea meel, et mul on tervis enam-vähem korras. Mida veel ühelt healt aastalt soovida.

Ma loodan, et ka teie võtate eelmisest aastast kaasa head mälestused ja et 2013 tuleks vähemalt sama tore või isegi parem ( kui see on võimalik ). !!

1 comment:

Anu said...

Nii tore, et sul on seal ka head tuttavad kellega said jõule pidada :) Super edukat ja ilusat uut aastat sulle ning ole ikka sama tubli, tark ja ilus ;) (mis siis et Hiinas see hiljem saabub)Ps. su album oli väga seff!! Kallid Anult!