Sunday, November 4, 2012

Oh boy, do I have a story for you!

Heiheihei.

Kuhu ja miks ma järgmiseks lähen räägin ma pikemalt järgmine kord. Aga Aigi, kui ma läheksin Taiwani, siis ma oleksin juba ammu üles-alla hüpanud. Kahjuks on seal modelliturg välja surnud.

Mu toakaaslane on täielik kloun. Eelmine öö korraldas ta sellist tsirkust. Ma ärkasin lausa väga hea tujuga, et näha kuidas öö sündmused edasi kulgevad. Kui ma eelmine kord mainisin, et ta meenutab mind ennast nooremana, siis võtan sõnad tagasi, vot nii 'drunk and pony' ei ole ma kunagi olnud.

Eile küsisin temalt, et kas ta läheb ka välja. Ta vastas "Ei!", ma pidin selja pöörama, et oma imestust varjata. Muidugi lõpuks ta siiski otsustas minu ja mu itaallasest korterikaaslasega peole tulla.

Enne veel, ma räägin veidi sellest itaallasest. Enne kui ta saabus, nagu alati, me vaatasime ta komposiitkaarti ja üritasime ära arvata mis selle poisi story on. Minu pakkumine oli : kole, esimene reis, ei räägi inglise keelt. Ja mul oli enam-vähem õigus. Aga kui ma teda esimest korda nägin, siis seisis ta rõdul, juuksed pealael patsis, keeras endale pläru, Jack Danielsi t-särk seljas ja kuulas Sweet Child of Mine'i. Koheselt saime sõpradeks. Nii et ta on väga lahe ja temaga on hea ringi rokkida.

Niisiis, eile. Läksime kolmekesti peole. Esimesest kohast liikusime edasi järgmisesse vähem rahvastatud baari. Martin liitus ka meiega ja edasise aja istusime kahekesi baarileti ääres nagu nohikud ja arvustasime teisi. Järsku kukkus mulle tooliga keegi seljatagant kaela. Ma vaatasin tagasi ja no loomulikult oli see minu purupurjus toakaaslane. Mingid tüübid korjasid ta jälle üles ja panid leti äärde istuma, kus ta kohe magama jäi. Ma oleksin pidanud ise selle peale tulema, et ta taksosse tassida, kuid ausaltöeldes mind ei huvitanud ja ma ei pannud teda rohkem tähelegi. Ma olen liiga palju väikestele lastele hoidjatädi mänginud ja ühe lausa kätel koju tassinud. Aitab.

Üsna pea ta siiski tuli minu juurde, et kas ma aitaksin tal takso võtta. Muidugi aitan. Tüüp ei suutnud tõesti püstigi seista ja käitus väga veidralt. Siis prantsatas ta riidehoidu maha, ajades sealse tädikese väga kurjaks. Vedasin ta klubist välja ja panin taksosse. Küsisin kas ta saab ise taksost ülesse tuppa ja ta oli kindel, et saab. Ütlesin juhile meie aadressi ja nad läksid. Helistasin kodus olevale korterikaaslasele, et see talle varsti vastu läheks kui ta 20minuti pärast ei ole jõudnud. That's all I can do.

Peale seda kui meil oli pidu lõpetatud ja kohustuslik afterparty McDonalds näost sisse aetud läksime ka koju. Kell oli lausa 6 hommikul. Minu rekord!!! Itaallane vaatas minu toa uksest sisse, sest see oli pärani ja kõik tuled põlesid. Ta vaatas mulle ehmunult otsa ja ütles, et mu toakaaslane ei ole seal. Ma jooksin ka tuppa , mida fucki. Ta ei jõudnudki koju ?? Kuid siiski, siiski. Voodi peal vedelesid kõik tema riided kuni aluspesuni.
Ita : "Ta magab siis A'ga?" (meie teine korterikaaslane)
Ma: "Ma arvan jah."
Tema: "Aga ta boyfriend tuli koju!"
Me mõlemad vaatasime üksteisele jahmunult otsa ja siis kolmandat suletud magamistoa ust.
Tema: "OMG, ei, ei, ei. See on minu tuba!"
Mul tuli juba muie näole ja tegin ta magamistoa ukse lahti. Voilaaa! Seal mu paljas toakaaslane puhkab. Täiesti lukus omadega.
Ma sain ikka kõvasti naerda. Rohkem itaallase reaktsiooni üle. Ma ei ole veel näinud tüüpi kes tüdrukut nii kardab. Ta oli ikka täiesti paanikas.
Hakkasin meiki maha võtma, itaallane tõmbas end põrandale kössi ja küsis minult sada korda "Mis nüüd saab"; "Miks ta seal on"; "Mida ma edasi teen"
Küsimusele 'miks ta seal on' vastasin talle mis-sa-ise-arvad-näoga.
Ma pakkusin talle võimalikud variandid välja - ta võib magada diivanil, plika kõrval või proovida ta üles äratada. Kahest esimesest variandist loobus ta koheselt. Ta käskis minul ta üles ajada aga ma arvasin, et see oleks ikka liiga häbi sellele tüdrukule, nii et ta peab seda ise tegema. Poiss raputas tüdrukut tükk aega ja korra isegi küsis, et kas ta üldse veel elus on. Tüdruk ei liigutanud varvast ka. Äratasime kolmanda korterikaaslase üles, nad räägivad sama keelt, ehk tema saab sellega paremini hakkama.
Lõpuks uinuv (mitte nii kaunis) kaunitar ärkas ja möirgas üle toa "Midaaaaa?" ta ei saanud arugi, et midagi valesti on . Oh man, see oli naljakas.
Jõime seitsmeni hommikul teed ja rääkisime teisi naljakaid lugusid korterikaaslastest.

Hommikul ärkasin ma laia naeratusega. Ma ei jõudnud ära oodata mis edasi saab. Ma mõtlesin, et oleks see mina olnud (mis ei ole iialgi võimalik) siis ma vajuks häbist maa alla ja sügavamalegi.
Kui mu toakaaslane lõpuks ärkas, ütles ta rõõmsalt 'hello' ja tuterdas vett jooma. Ma olin korraks isegi pettunud, et mismõttes, see ongi kõik?
Ma: "Kuidas end tunned?"
Ta: "Hästi! Kas me tulime kõik koos eile koju?"
Ma: "Eeeeee, eii"
Ta: "Ma ei mäleta kuidas ma koju sain."
Ma: "Sa ei mäleta mitte midagi?" okei, see seletab ta head tuju.
Ta: "Ei, ma mäletan, et ma ütlesin mingile tüdrukule, et ta aitaks mul takso võtta, sest ma olin nii fucked up."
Ma: "Jep, see olin mina"
Ta: "Aa, no vot.Okei, siis on korras."
What. Kurat küll. Kas ma peaksin talle ütlema, või mitte. Jätan selle teise venekeelse hooleks.
Okei, tüübil ei olnud endiselt õrna aimugi millise trauma ta meie kallile italianole tekitas. Tüüp ärkas hommikul telefon kaisus, igaksjuhuks, kui midagi juhtub, siis saab ta kellelegi helistada. HAHAHAHA.
Lõpuks plikale siis teatati, et kuhu ta end sisse sättis. Tüüp hakkas naerma ja vastas "Normalna!"

Ahh ???

Kuulsin veel mingeid seletusi kuutõbisuse kohta ja et äkki ta ajas toad sassi või et tal on varemgi juhtunud, et ta läheb elutuppa või köögilaua taha magama, sest toas on näiteks liiga palav. Sorry, aga bullshit! Köögilaua taha jääd sa magama selleks, et sa oled end nii segi joonud, mitte et toas on palav. Ja poisi tuppa lähed sa paljalt magama, sest... no vot, normalna.

See meenutab mulle juhtumit eelmisest korrast Shanghais kui üks tema kaasmaalane pesu väel poisi ust tampis ja röökis "Fck me! Fck me!". Plikadel peale hakkamist jagub. Ja mina veel mõtlen miks ma endiselt vallaline olen... hmh. Samas ärge võtke seda eeskujuks, sest kumbki oma tahtmist ei saanud.

Muidugi raporteerisin kõike otseülekandes ka Martinez'ele, kes teab seda tüdrukut juba varasemast ajast ja temalgi oli sõna sekka öelda..

Okei, sõbrad, püsige kainemad ja olge tublid.

2 comments:

Anonymous said...

issand kus loomaaias, sa kallis elad, kuidas ssa küll hakkama saad. Aga see meenutab mulle ühte langevate tähtede vaatlemist, erinevalt sinu toakaaslasest oli üks täis varustuses, koos pikkade saabastega. Emm

evelind said...

hahahahhaa! NORMALNA!

ma naersin ennast puruks just, aitäh!