Monday, September 3, 2012

My Day via Instagram 3-9-12

Yo!

Arvestades seda kogust mille ma täna välja higistasin ma imestan, et ma vedeliku puudusesse maha ei koolenud. Neli tundi halastamatult lõõmava päikese all on minusugusele Põhjamaade Printsessile liig mis liig. Õnneks oli ilm pisut tuuline, see leevendas veidigi. Nagu ma juba feissaris kõva häälega välja hõikasin, siis pidin ma kodust täna hommikul lahkuma kell 6, ma olin isegi üsna õnnelik, sest sel ajal ei ole veel väljas liiga palav. Aga võta näpust, pildistamise kohta (Nanhuizui Seaview Park) jõudsime me alles 8.30, siis kui suur suvi juba jälle väljas. Asukoht oli tõesti kaugel, taksoga tagasi tulles tuli selle eest välja käia 350rmb, mis on umbes 40 euro kandis. Ning, et teaksite, €40 Hiinas taksoga maha sõita on pea võimatuuu! 

Pildistamine ise oli täitsa vahva. Mõnes mõttes. Sellel firmal on kaks brändi, üks neist -Linötex- on selline suuuuper armas, nagu väikesed tüdrukud teema, teine -Jesseoda- rohkem rokilikum (???) ägedam, midagi minu maitsele. Igatahes, nagu piltidelt võite juba arvata tegin ma täna seda nunnukat. Neljapäeval on teises linnas pildistamine teisele brändile ning kuu lõpu poole 19.sept on mõlema show, kus ma siis ka ilmselt sammu sekka ütlen. Sama show ma tegin juba varem see aasta ja lavakujunduse/meigi/soengu poolest on see olnud üks mu lemmikuid showsid, minul ja veel kolmel plikal oli seal veel natukene suurem roll -"Naine" oli minu oma (ausalt)- nii et see oli üli kift. Ma ei jõua selle hooaja showd ära oodata. 

Okei, tagasi tänasesse.. mul oli kõigest seitse vahetust, mis oli ülihea. See on mu esimene töö üle kahe kuu ja kuna mind eriti mingitele ninnunännudele brändidele ei valita, siis esmalt seal õhupallide sees oma kleidikesega seistes olin ma korraks isegi ehmunud, et ma ei tea mida ma tegema peaksin. Nii ma seal niisama olingi . Kingad olid küll ebamugavad ja seal edasi tagasi hüpates ning vee ääres kõõludes ma küll mõtlesin, et neil on kindel soov mu jalaluusid lähemalt näha. Pääsesin sealt mõne nikastuse ja vedeliku puudusega. 

Tätsa tore on tagasi olla. 

1 comment:

Anonymous said...

huvitav, kas hiinlased on ka kutsu suve lugenud??? Miks muidu Ingel kesapöllul:D. AGA väga ilus ingel. Emm