Tuesday, August 28, 2012

1. castingu vaimus
2. minu armas booker 
3. see agentuur on mingi imelik, ausalt, ma ei ütle järgnevat ainult ütlemise pärast vaid nii ongi- kõik tüdrukud on täielikud lõustad. ma vaatan neid ''modelle'' ja mõtlen omaette "Kuidas küll?!?"
4. minu põhivaade hommikust õhtuni (eelmisest aastast oli vaade tooli peatugi, nagu näha olen ma level up'inud)
5. pildil on number 9
6. nädalaga saab minust Fruit Ninja ninja
7. Shanghai
8. Cast

Joudi-jou-jou. 

On alanud granaatõuna hooaeg, mis on minu lemmik. Woah.
tegelikult üks kähkukas, sest.. 
kuna mul hetkel on castingute näol täis pikad tööpäevad üheksast kuni kuue-seitsme-kaheksa-üheksani, ja internett korteris ülimalt sitt, siis ma väga palju arvuti taha üldse ei kibelegi, ka ei ole ma veel piisavalt vaeva näinud, et endale Facebook muretseda, kuid ma tegelen sellega.. varsti. 
Tegelikult häid uudiseid on ka, peale sellist pudinat castinguid olen ma endale juba muretsenud 2xkahe päevased kataloogid + show. Ma ei tea mis täna veel juurde tuli, vist siiski midagi. 
Olen kohanud väga palju oma vanu tuttavaid igast ajast. Ülitore on taasnäha inimesi.. enamasti. 
Ning tippude tippudest kõrgemaks on mu üks lemmik-parim-sõber külas selleks nädalaks. 
Eile plaanisime teha midagi teistmoodi, mis saaks olla veel mitteminulikum kui ronida salsabaari. Minu idee nägi ette seda, et ma istun baaris ja joon õlut ning vaatan teisi aga see oli veidi imelik kui kõik ümber õõtsutavad, isegi need kes olid kohale tulnud sama plaaniga kui mina. Meie olime vist kaks kõige valgemat inimest seal urkas. See tõesti nägi välja nagu mingi urgas mõnes mehhiko seebikas. Veel meenutas see mulle külasimmanit, ainult et brasiillastega. Kõik eelnev kõige paremas mõttes öeldud. Ma küll üritasin veidi kaasa teha, kuid tõepoolest .. see on kindel asi milles ma konkreetselt põrun. 

Ok, jooksen edasi. 

1 comment:

Anonymous said...

Hea meel su üle. EMM
See üheksa on rabav