Wednesday, June 6, 2012

Water/Fire

Hei kutid ja plikad.

Mu keha on nii kurnatud, ausalt. Kell on 3 päeval ja oma koibasid liigutada. Eile oli meil siis video võtted ja see oli by far ägedaim projekt milles on olnud mul õnn osaleda. Ma olen üle elanud mõned luumõranemised, neli tätoveerimist, lugematuid hambaarsti piinapinke, kuid võin julgelt väita, et nii palju füüsilist valu kui eile ei ole ma veel tunda saanud. Aga ma kannatasin vapralt ja tulemus oli seda totaalselt väärt!!

Videos osales kaheksa modelli- kaks poissi, neli tüdrukut ja kaks koera. Enamus neist olid juba stuudios kella seitsme ajal hommikul ja ma olin veidi pettunud, et minu call-time oli alles päeval. Aga see oli tegelikult suur õnn, sest siis kui mina ja teine tüdruk kella poole kolme paiku sinna jõudsime alles võtted algasid. Video teema oli Tuli ja Vesi. Ja mina olin Tuli! Jee. Eks seda näeb mõne kuu pärast mis kogu asjast täpsemalt välja tuli. Poisid võitlesid omavahel, üks tüdruk oli koertega ja üks oli mingi ebamäärane olevus. Eks näis.

Võtteplatsil oli veel meedia, kes teeb kogu projektist suurema backstage-loo, see tuleb välja alles Augustis. Nad tahtsid kõigiga intervjuu teha ja siinkohal ma pean tõdema, et ma olen sellistes asjades täiesti kohutav. Meie agentuuri omanik oli kaa kohal. Mulle öeldi, et istu maha, räägime veidi. Mul ei olnud õrna aimugi milles asi, kõik oleksid pidanud paar sõna ütlema. Meil on siin omavaheline nali Eesti kohta, ma ei hakka sellest üldse pikemalt rääkima AGA keset intervjuud minu kallis kaasmodell järsku pöördus minu poole ja ütles : "Say something about Estonia" ja meie kõik teadsime, et see on nali, mina ehmusin nii ära ja vaatasin talle otsa: "Mh, Fuck!" Kujutate ette, minu ainsad paar sõna selles intervjuus on "mh, fuck". Täielik ämber.

Meigid ja soengud olid absoluutselt üle igasuguste piiride ja nende kandmine oli tõsine katsumus. Minu võtted alles algasid kell 10 õhtul, kaheksa paiku pandi mulle see peaehe pähe ja oijummal, ma ei oleks iial osanud ette kujutada kui õudne piin see on. Esiteks kaalus see juba 4kg, pead pidin hoidma teatud nurga all, sest kui see vähegi balansist välja läks tahtis see mu ninali maha tõmmata. Kinnitati see minu enda juuste ja sadade juuksenõeltega. Tund aega kõndisin ja istusin mööda seinaääri, et mitte kummuli käia. Ma ei suutnud otsustada kas ma sooviksin pigem ära minestada või nutma hakata. Aga kumbagi ei juhtunud.

Minu roll oli pigem vägevalt graatsiline kui agressiivne. Päevi enne seda kujutasin ma ette, et me oleme mingit sorti sõdalased, poiste roll oli midagi taolist, siiski. Mina olin eelviimane keda filmiti ja peale seda ütlesid kõik produtsendid ja inimesed platsil, et see oli nende lemmik kaader sellest päevast. Ausalt, see on tõsi. Ma olin nii õnnelik ja see oli parim kompliment mis ma saanud olen. Muidugi vedas mul väga kostüümiga, mis oli üleni sulgedest, tuules ja liikumises andis see nii laheda effekti, mida näete postituse lõpus videost. Kostüüm olid otstest kinni õmmeldud ja jäid natukene lühikeseks, mis piiras korralikult liikumist aga ma arvan, et tulemus jäi ikkagi ÜLIMALT äge ja mul ei jäänud muud üle kui tiibu kokku plaksutada ja üles alla hüpata.

Pildid:
 Tund aega auto ootamist sisustasime "Vee"ga õlle ja sigarettide rullimisega. 

 Kohalik modell, neid küüsi ei saa ta eemaldada enne kui salongis alles.

 Minu korterikaaslane Rafa valmis oma esimeseks võtteks.

 Stilist Adrian Koerte ette valmistamine. 

Christinal oli terve meeskond, kes ta sarvi püsti hoidis. 
 Minu korterikaaslane Pavel peale tema vesiseid võtteid. Tuli ja Vesi. Kumb võidab ? 

 Ma näen siin rohkem õnnetu kana moodi välja. Hehe. 

 Idee autori ja produtsendiga. 


 See jama jõudis mul juba peast ära kukkuda. Ouch!Viimaste kaadrite filmimine effektide jaoks, kell 12 öösel.
And that's a wrap, everybody. 


Minu kõige esimene võte, parem poolne ekraan on lähivõte ja aeglustab kõik 10 korda, vasakpoolne kaugvõte näitab kõike 4 korda aeglasemalt. Päris lahe  ?

3 comments:

Anonymous said...

Ohh see on küll lahe, ei jõua lõpptulemust ära oodata :)

Tene

evelind said...

vägev. ma hakkasin naerma, kui ma selle video taustal sinu naeruturtsatust kuulsin. hõhõhõhh

Anonymous said...

no täitsa äge!Tubli oled