Friday, May 11, 2012

I can't decide

(igakord "kindlustan" ma oma pagasi superlukuga-patsikummiga. muuseas, taba on 2 korda lennu ajal "ära kadunud", kumm mitte kunagi. )

Nüüd on aeg sealmaal kus ma peaksin otsustama kas ma tahan Kuala Lumpurisse jääda juuni või juuli keskpaigani. Muidugi mulle sobiks paremini Juuli, sest siis ma saaksin poolteist kuud Eestis olla ja Septembris jälle teele asuda. Agentuur ka soovib, et ma jääksin, kuid ma ei tea.. esimesed kolm nädalat oli siin minu jaoks superkiire aga osaliselt sellepärast, et mu ex-korterikaaslased tropid olid. Nüüd on näha, et jääb vaiksemaks, see nädal on mul ainult 2 tööd, mõlemad showd. Kuid samas jällegi ei ei tea KL's kunagi millal töö tuleb, sest enamus asjaajamisi käib läbi agentuuri directbookingute kaudu, nii et minu ülesanne on ainult oodata.

Ainus põhjus miks ma Juunis ei tahaks tulla on 2 ja pool kuud Eestis. Mida ma armastan, kuid kaks ja pool kuud. Siis ma peaksin endale töö leidma, sest ma ei suudaks seal terve aja varbaid lugeda, sest kõigil sõpradel on oma tööd ja tegemised. Si-Si'sse ettekandjaks? Äkki võtaks tiim Aigi&Grete mu oma tiiva alla, siin nad kuulevad sellest esimest korda. Aga mu plaan oleks terve aja maal ja seal lähedal olla. 

Ja agent küsib igapäev: noh? noh? noh? 

Oehhhhhhhhhhhh. maeiteamaeitea.

4 comments:

evelind said...

oioi, mulle igatahes meeldib, et sa tuled!

Anonymous said...

Tule muidugi! Mis vahet seal on kus sa oma varbaid loed. Ikka saad 10. Ja ma usun küll, et Kosmos vajab sind.

Egge

Anonymous said...

Jagan eelnevate arvamust. Emm

Anonymous said...

No otseloomulikult me vajame sind! :) Midagi annab kindlasti korraldada! :)

Aigi