Thursday, May 31, 2012

halo.

Ma olen super elevil kogu eelseisva graafiku üle. Homme on enamustel meil Parksoni kaubamaja show. Muidugi mitte midagi glamuurset või põnevat. Tiim on hästi kift, nendega on see mul juba neljas koostöö, muuseas nemad korraldasid ka KLCC fashionweeki, kus ma trepist alla koperdasin, nii et see ei mõjutanudki mu edasiseid bookinguid.

Homme õhtul tuleb Nastya KL'i, teda te mäletate Guangzhou seiklustest ja viimati käis ta mul külas siis kui olin just Shanghaisse jõudnud. Nii lahe teda jälle näha, nii et laupäeval mängime ilmselt temaga väljas.

Pühapäeval on mul testipildistamine, mille ma ise endale küsisin, sest enamus päevi me vedeleme jalad taeva poole arvutite ees. Miks mitte midagi kasulikku teha, uus materjal ei tule kunagi kahjuks.

Esmaspäev kulub Teisipäeva ettevalmistuseks ja siiis....
Ma olen nii õnnelik, et mul on võimalus osaleda ühes videoprojektis. Sinna on kaasatud suured firmad- make-up stuudio, stilistid, produktsiooni firma, meie agentuur, 360 ajakiri jne.

Meil tuleb ülimalt pikk võttepäev, alustame ilmselt juba enne päikesetõusu, sest meik, soengud ja stilistika on kõik out of this world. Täna oli mul miiting produtsendiga ja kõik detailid ja kontseptsioon käidi läbi. Tahaks kukerpalli visata, sest see on midagi mida ma tõesti ei jõua ära oodata .

Siin on väike näide (muidugi meie versioon tuleb erinev, kuid fiiling on sama)


Lisaks minule on seal veel 2 kutti, kolm tüdrukut, kaks dobermanni (kes pidid ka väga agressiivsed olema nagu meiegi seal videos, see on ainus mida ma pelgan) ja püüton (kusjuures ei ole mul madudega kunagi probleeme olnud, Koreas sai neid ka näpitud ja kaisutatud ning ei olnud mingit hirmu).

300 kaadrit/sekundis, nii et palju valgust, slow-mo. Rõhk on meigil ja modellide emotsioonidel. See idee ja ülesehitus tundub kõik lihtsalt nii hea ja huvitav. Eriti just Aasias tehakse selliseid asju väga harva ja, et sinna sattuda on minu jaoks tõesti puhas rõõm.

Ok, sellest täpsemalt kui võtted läbi on . Pean ostma parema mälukaardi, et enda backstage video teha.

see ya.

No comments: