Monday, April 30, 2012

Tule saarele sa, tule saarele saaa..


Heihei.

Kus ma eelmine kord pooleli jäin ?

aa, Seventeen Magazine. Nagu ma juba ette teadsin pidin ma PALJU naeratama. See päev oli tegelikult paras piin. Kui agentuur ütles, et see on health&fitness, siis ma ise kujutasin ette midagi retuusides joogategemise värki. Ma ei tea miks. Olid hoopis jakid/pusad jms. Kolmekümne nelja kraadises kuumuses on seda liiga palju. Ma niikuinii ei ole suve kõige suurem fänn, nii et peale kaheksat tundi oli mul juba päris korralikult paha olla. Ajakiri ilmub 17. juuli. Võib-olla ainus pilt mida ma sealt näha tahaks on see sama kõrviku pusaga, mida feisbukist nägite, ülejäänud stilistika meenutas liigagi iga teist Hiina kataloogi. Nende moto on "Mida rohkem seda uhkem!" ja nad võtavad seda täie tõsidusega :)
Peale seda ajakirja ongi need päevad kätte jõudnud mida igaüks mulle lubas- puhkus. Ei ole töid ega castinguid. Lihtsalt oota. Ja peaaegu terve selle nädalavahetuse olen ma kodus istunud. Esiteks laiskuseks - väljas läheb päev päevalt järjest kuumemaks . Ainus mida ma teha soovin on nägupidi puhuris istuda.
Teiseks toimus nädalavahetusel suur protest Bershih 3.0, millest saab veidi lugeda SIIT . Kuna me elame üsna kesklinnas toimus kogu see möll meie künka ümbruses. Ja meil soovitati kompleksist mitte väljuda.

Täna õhtul pean ma lendama (oeh!) Langkawi saarele, piltide järgi tundub see väga ilus turismi koht olevat. Kuid kuna meil toimuvad seal showd, siis ma kardan, et ei jäägi palju aega seal ringi vaadata. Ma ausaltöeldes kardan stuudio väliseid töid siin, sest esiteks jällegi on palav. Teiseks ei tunne ma end eriti mugavalt siinses looduses (loe: ämblikutega).

Sellest rääkides .. on meil korteris paras loomaaed koos. Eile öösel kell 3 ärkasin ma üles kiljumise peale ja nägin kuidas mu korterikaaslased (meil on uus poiss siin. brass, muidugi) ettekavatsetud mõrva ühe õnnetu prussaka suhtes sooritasid. Ma ei ole ise ühtegi prussakat veel toas näinud, aga ma arvan, et ma leidsin selle sama öise kõverate jalgade ja pool-lömastatud kehaga prussaka rõdul roomamas.
Vannitoas elab meil pisike sisalik Rob ja elutoas näeb mõnel ööl temast veidi suuremat samasugust. Nime ideid? Sisalikud ma leian, et on armsad. Aga jube kiired, nii et kui nad vilksti vaatevälja hüppavad ehmatab korraks ära küll.
Siis on meil üks väike must ämblik, kes ei olegi mind endast välja veel viinud. AGA just täna leidsin ma veel ühe. Koleda ja pruuni ja väga kangekaelse. Mul oli temaga huvitav vestlus, mis nägi välja umbes selline : "Mine! Mine! Ok, ma lähen siis ise!" Tüüp häbematult ronis järjest rohkem minu poole. Ta oli kahtlaselt ebamäärase kujuga. Ma ei saanud aru kas piklik või ümmargune ja kui ma oma nina inspekteerimiseks lähemale üritasin ajada, siis hakkas ta hüppama. Oh hell no!! Kohvilaua ja diivani ümbruse võib ta nüüd endale jätta. Ma tunnen end turvalisemalt jalad lõua all köögis istudes.
Kõige suurem magamis tuba on lukus, sest väidetavalt elab seal liiga palju sipelgaid. Teisel või kolmandal ööl siin magades tundsin ma , et miski jookseb mööda keha üles alla. Ma kinnitasin endale, et see on minu luulu, sest ma alati ajan ise ennast närvi igasuguse ülemõtlemisega. Aga ei . Järgmine päev ma nägin, et nari(jah, ma magasin naris 2 esimest nädalat) ülemisel korrusel korrusel käib vilgas elu. Ma ei tea kas need imetillukesed sipelgad, keda vaevalt silmaga nähagi on hammustavad ka ?
Aias olen kaks korda näinud naljakaid oravaid. Loomulikult mitte sellised nagu Eestis, vaid madalamad, piklikumad ja hästi kiired. Ja muidugi kassid. :)


Muuseas, mu veealused "treeningud" lähevad päris hästi. Tegelikult mitte. Tuleb välja, et ma tõpoolest suudan vee all silmi lahti hoida aga nina läheb vett täis. Seda peab veel harjutama.

Näeme/kuuleme kui saarelt tagasi olen.

No comments: