Friday, April 27, 2012

My secret love.


Hey youu.
Ma igatsen Hiinat.. tegelikult mitte, kuid hiinlastel on veebileht www.verycd.com , kus on peaaegu kõik mu lemmik tv showd üleval, täispikkuses, limiteerimata ja ilusti organiseeritud. Kahjuks see "can only be streamed within Mainland China". F U . Kui ma olen kodus, st korteris mis mulle agentuuri poolt on antud, on mu lemmik tegevus jalad seinal seriaale vahtida. Mulle meeldiks olla äge ning asjalik ja vaadata mõnda eriti tarka või action sarja, kuid kogu mu list on väga lihtsad ja kergelt jälgitavad komöödiad/naistekad. Ma tean, et tundub mõttetu, kuid nagu näed on üks sort selliseid.

Siin on minu lemmikuid:


BEST OF THE BEST:
Friends (1994-2004)
Mingit tutvustust ei ole siin tarvis. Ainus show mis oli piisavalt tark, et lõpetada täpselt oma edu tipus, mitte venitada senikaua kuni vaatajaid on. Nagu enamus sarjadega juhtub. See nädal hakkasin jälle vaatama läbi vanu osasid.

LÕPPENUD:
Entourage (2004-2011)

Praegu uurides avastasin, et ETV2 näitab seda:
Sari räägib Vincent Chase'ist (Adrian Grenier), tagasihoidliku minevikuga noorest staarihakatisest, kes loodab Hollywoodis endale nime teha. Julguse kogumiseks veab ta New Yorgist endaga kaasa kolm lapsepõlvesõpra ja see kaaskond aitab mitte just kõige kirkamal Vincentil kassikullalinnas läbi lüüa, nautides samas täiel määral tema kulul elamist. 
Just hiljuti lõppes viimane hooaeg. Seda sarja tasub juba ainult Jeremy Piven'i pärast vaadata.

Sex and the City (1998-2004)
Jällegi sari mille iga osa olen ma näinud/vaadanud rohkem kui normaalne oleks. Seda ma enam ise üles ei otsi ja algusest peale vaatama ei hakka, kuid kui juhuslikult satun nägema, siis on endiselt mulle mõnus ajaviide, kuigi iga lause on ette teada. 

MUST SEE ehk sarjad mida ma iga nädal(või millal iganes need USAs välja tulevad) pühalikult jälgin.

1.CSI: LV 2. NY 3. Miami

Täpselt sellises järjekorras nad mu lemmikutena tulevad. Põhinevalt tegelastel. Miamit on hea vaadata, sest seal on "mõnusad soojad toonid", ausalt. haha. Kuid igakord ajab mind närvi see Horatio. Mitte midagi tarka ta ei tee ja on üleüldse nii ebameeldiv tüüp. Ma ei saa aru miks teda juba välja ei ole vahetatud, vaevalt kellelgi ta meeldib. Mul on ka sobiv asendaja välja pakkuda:


Cougar town (2009-...)

Eestis näeb seda Fox Life pealt, vist. Praegu on USAs käimas kolmas hooaeg ja osad tilguvad välja kuidas kunagi. Jällegi mõnus cast, kuigi vahepeal Monica Courtney Cox tõmbleb üle nagu ikka. 
Sari räägib 40 aastasest naisest, kes on just lahutanud ning kasvatab teismelist poega. Jules Cobb (Corney Cox) on kinnisvaramaakler, kes abiellus noorelt ja sai poja. Nüüd 40 aastasena ja värskelt lahutatuna ei tunne ta, et on valmis jälle kohtamas käima. Tema vanuses? Kes on öelnud, et elu peab kerge olema.

Modern family (2009-...)
Selle sarja avastasin ma ükskord juhuslikult lennukis. Tänud! Ja sellest ajast on ta mu üks vaieldamatu lemmik. 
Sarja keskmes on kolm perekonda: Vanaisa, kes võttis endale noore ja kauni naise, tema tütar oma perega, ja poeg, kes on gay ning lapsendas omale lapse. Kaasaegne seriaal pakub palju naljakaid olukordi, aga ka õpetlikke, peites igasse osasse moraali.

How I Met Your Mother (2005-...)
Ma hakkasin seda vaatama alles eelmisel aastal ja mulle oli täielik üllatus, et see juba nii kaua on kestnud. Neil Patrick Harris & Jason Segel - hahahahaha! Super.

Telesarjas jutustab Ted Mosby 2030. aastal oma lastele, kuidas ta elas ja kohtus nende emaga aastatuhande algusel. Jutt algab 2005. aastast.

Veronts mainis, et ma meenutan talle Robin'it. Eh, ja mulle ta ei meeldi. 

Desperate Housewives (2004-2012)
Hetkel on käimas veel viimased osad. Nende daamide tegemisi olen ma jälginud algusest peale ja ükski osa ei ole vahele jäänud. Viimane hooaeg on veninud ja veninud tänu pausidele ja muule jamale USA's. Ma nutsin nagu väike laps ja olin nii vihane kui nad Mike ära tapsid. See tuli mulle täieliku šokina ja karjusin "NOOOO!". Kui end lõpuks kogusin, siis mõtlesin, et ma olen peast ikka täitsa soe. AGA ikkagi- miks ?!? Ma ei tea mitu korda ma olen temasse armunud olnud. Hehe. 
Koos pühapäevase osaga on veel jäänud kaks tavalist osa ja kahetunnine hooaja lõpp. 


Kättemaksukontor
Ainus Eesti sari mida ma üldse olen vaadanud ma-ei-tea mitme aasta jooksul. Kuigi ma uudistest loen, et Pilvede all on kõige populaarsem asi mis üldse Eesti telekanalitelt näha võib. Ei ole õrna aimugi. 
Hiinas elades pidin ma öösel 3-5 paiku üles ärkama, sest see oli ainus aeg mil internet oli piisavalt kiire ja ma sain online's TV3 vaadata. Tänud Malaisia kiirele ja piiranguteta internetile toimib see nüüd igal ajal. Sari kaotas muidugi pool oma väärtusest kui Maango&Tuvi ära kaotati. Ma näen, et paljudele meeldib Häidi aga minule ei mõju ta kuidagi. Kõige lahedam on muidugi Frida, ma alati vaatan kuidas Marika Vaarik nii loomulikult käitub ja räägib. Kogu sari on viimasel kahel hooajal muutunud ja mitte paremuse poole aga omasid on ikka hea vaadata. Ma mõtlesin, et kui keegi välismaalastest seda näeks, siis mõtleks vist samamoodi nagu mina Hiina filme/tv'd nähes, et "Tule taevas appi".

OTHERS ehk siis kui aega üle käte.

Californication (2007-...)
Ma ei teadnudki, et see veel kestab, nii et hakkasin nüüd just uuesti vaatama. Kunagi üks semu andis mulle kõik hooajad ja siis sai neid Diori aegadel vaadatud.

Two and a Half Man (2003-...)
Üheksas hooaeg, mis praegu käimas on algas Charlie matuste ja Ashton Kutcheri tulekuga. Ilmselt te seda kõik teate, sest sel ajal uudistes muud ei näinudki. Kindlasti sai hooaja esimene osa juurde palju naissoost vaatajaid. Ning kaotas peale seda nii mehed kui naised. Võib-olla oleks see tõesti veel tüdrukute jaoks vaadatav kui Ashton endiselt HOT oleks. Selle asemel nägime karvast metsjeesust. Naljad on jamad, Jake on suureks kasvanud, A.K. roll on üldse mitte-vajalik. Ainus mis endine - Alan on ikka vinguv jobu nagu alati olnud.

Gossip Girl (2007-...)

GG mulle meeldib. Tore on teiste ilusat elu vaadata. Tihti ei jõua järge pidada, kuid hiljem vaatan osad ära. Rohkem kommantaare ei ole. 

The Simpsons(1989-...)

Kuigi Simpsonid on sama vana kui mina, nakatas mind selle pisikuga hoopis Rauno paar aastat tagasi. Mul oli siis tegevust nädalateks. Koolis olles ka ei jõudnud ära oodata kuni koju saaks ja Simpsoneid vaatama. See on muuseas ainus multika-sari(mitte-lastekas) mida ma näinud olen. Ma võin ausalt öelda, et ma ei ole näinud kunagi ühtegi osa South Parkist, Family Guyst vms. Sorry. Simpsonite järg kadus ka mingi aeg käest ja seda otsides mulle tundus, et kuidagi igavaks on see asi muutunud. Mingi aeg peaks ma selle uuesti käsile võtma.

Once upon a time(2011-..)
Täiesti uus seriaal, mida tutvustas mulle korterikaaslane Shanghaist. Ilus muinasjutt mida on hea vaadata aga kuidagi on juhtunud nii, et seda ma vaatan ainult osa korraga, mitte nagu teiste puhul nii palju kui aega ja materjali on. Eestis näeb seda Fox Life pealt.

America's Next Top Model (2003-forever and ever and ever and well you got it)
Muidugi te arvate, et ma vaatan seda igapäev. Mingi aeg vaatasingi, aga..
See show hakkas juba mõni aasta tagasi ära väsima. Kunagi kõik teadsid kõiki osalejaid. Iga uus osa oli põnev ja ootamist väärt. Praegu käib USAs 18.(!!!) hooaeg. Sest ilmselgelt on kõigil eelmisel seitsmeteistkümnel supermodellil nii hästi läinud. See show oleks pidanud tegema täpselt nii nagu Friends'i puhul, et õigel ajal pidama jääma. Kuid ei, Tyra tsirkus läheb edasi. (ma tean kuidas see eesti keeles lugedes kõlab, hihi). Ma usun, et ta üritab seda toota seni kuni telekanal lõpuks loobub, sest ühtegi vaatajat ei ole alles. Ja ma arvan, et see juhtub järgmise hooaja lõpus. 
Ma ei tea kui palju osasid Eestis juba näidatud on aga eelmine - 17.hooaeg - oli All Stars. Kus 14 eelmiste hooaegade osalejat toodi tagasi, et neile uus võimalus anda. Päris huvitav oli mõnda neist uuesti ekraanil näha. Aga kogu see üritus oli muidugi täielik nali. Praegune hooaeg kannab nime British Invasion, kus osalevad pooled ameerika uued tulijad ja pooled Inglise supermodelli endised osalejad. Kogu hooaja formaat on selline, kus USA võistleb brittide vastu. Täielik jobudus. Pluss üritab Tyra kahte "tiimi" pidevalt üksteise vastu ässitada. Ja siin jäi ka mu vaatamine pooleli. Ja ma ei igatse seda. 
Paar päeva tagasi ilmus uudis, et järgmisest hooajast ei näe sarjas enam kolme põhi tegelast- Jay'sid ja Nigelit. Sest sari vajab "uut hingust". See uus hingus lõppeb koos sarjaga. Ma olen kindel. Need kes veel üldse seda vaatavad, siis ilmselt just nende kolme tegelase pärast. Samuti üritavad nad pöörata saate modellisaatest meelelahutuseks. Ehk oleks ainus mis suudaks show päästa saatejuhi vahetus. 

Eesti tippmodelliga ei ole ma absoluutselt kursis, enne kui saade algas me Martinezega olime väga elevil selle pärast ja tundsime kõigile tüdrukutele kaasa, et end niimoodi Eesti rahva ette puremiseks viskavad. Kui neis on nö. potentsiaali siis jõuaksid nad kaugemale ilma selle sarjata. Kuna Kanal 2 seda  oma kodulehele üles panna ei tohi, siis jääb mul ta ka nägemata.  Ma ei ole kindel auhindade suhtes, kuid kui võitja saab tõesti kõigest modellilepingu Premiere'ga, siis on veel topelt kahju. Võiks ju vähemalt rahagi pakkuda. Või Kroonika esikaant vms. Me just naersime, et ilmselt oleks kasulikum eksklusiivne modellileping Guangzhous või kuskil. Noorel ja kogenematul modellil on Londonis väga raske üldse ellu jääda arvestades kui kallis on seal elamine ja olemine plus meeletu konkurents. Vot. Aga igatahes võistlejatele palju edu. 

The Ellen Show
Ainus jutusaade mida ma üldse olen jälginud. Ellen on nii armas ja hea inimene. Ja kui naljakas! Igas osas on tal huvitavad külalised, naljakad vahepalad, mängud. Lahe saatemeeskond. Ja igas osas aitab ta mõnda perekonda, inimest või organisatsioonid. Ja veelkord- kui naljakas! 
Parimaid klippe saab näha tema Youtube kanalist : SIIN

OTHER NEWS

- Kas teadsite, et Punk'd on tagasi tootmises. See nalja saade mida kunagi juhtis Aston Kutcher, kus ta kuulsustele korraldas mingi ebatavalise või veidra olukorra ja varjatud kaamerate abil võisime näha kuidas nad reageerivad. Uues versioonis on igas osas uus saatejuht. Ma olen ainult esimest osa näinud kui nalju korraldas Justin Bieber. Midagi erilist see ei olnud aga nüüd peakski vaatama järgmist osa kui saatejuht oli Bam Margera, see võib isegi huvitav olla. Ja kui mitte siis on tore näha, et Bam veel elus on. 

- Kunagi jälgisin Project Runway'd. Ka selle viimane hooaeg on All Stars kus eelmised osalejad on tagasi toodud. Heidi Klumi asemel juhib nüüd showd Angela Lindvall ja Tim Gunni näe ka enam. Kahju. Vähemalt ei saanud sellest showst kunagi "Oi ma olen Heidi ja ma olen nii lahe" show. 

- Ja viimaseks. Hiljuti sattusin ma läbi oma Hiina veebilehe peale Keeping up with Kardashians. Üks sõna- APPPPIIIIIIII!!!
Igapäev näeme uudiseid a'la "Kim käis poes". Ja ma olen alati mõelnud, et kes see Kim üldse on. Ja nagu ta ise ütleb on ta elukutse olla "persoon". Apppiii , veelkord. Ma vaatasin seda sarja ja imestasin. Terve see perekond on täiesti HAIGE. Emaga eesotsas kes kogu seda nalja juhib. Kas need on tõesti Ameerika vaprad ja ilusad !? Lollus kuubis. Ja nüüd ma mõistan veel vähem miks see Kim nii hinnatud on. Minu arust ei ole ta ilus ja mõistust ei ole tal ollagi. Tegelikult ma vist eksin, tal peab ikka väga hea äri ja reklaami vaist olema kui ta sellise idioodina nii rikkaks on saanud. Issanda loomaaed. Elleni shows on see seltskond külas käinud ja seal nad väitsid, et igas nende sarja osas on mingi moraal. Terve selle sarja moraal noortele on : avaldage endast kodune pornovideo ja saage rikkaks. Punkt.

------------------

Soovitage häid seriaale ja mida te ise vaatate. Kui Desperate Housewives läbi saab on mul kiiresti rebound sarja vaja, et oma südamevalu leevendada. 


7 comments:

Anonymous said...

Elas kord..., Troonide mäng, vampiiri seriaalid: puhas veri ja vampiiri päevikud. muidugi Grey anatoomia, seal on osa kus saab otsast lõpuni nutta, ja minu arust on juba esimene osa selline vahva
eestist kui sul frida meeldib siis kanal 2 näitab : saare sosinaid, see on kah selline lahe.
Emm

stellarium said...

Anna-Liisa, ma just leidsin Sinu blogi. Nii tore ja vahva, et Sa pikalt kirjutad. Hakkan Sind jälgima. Jõudu Sulle :)

Andres said...

Grey Anatoomia, House, The Pacific, Dexter, The Wire ja ofkoors kõigi armastatud Hank "I may be easy, but I'm not sleazy" Moody aka Californication.

Ja muideks, su blog näeb välja täpselt nii hea kui üks blog võiks välja näha - värvivalik on paigas ja sobiv, tekst on hästi eristatav ja loetav.. kõigelõpuks loeb ikkagi sisu ning sisu on HÄÄ :)!

PS! Oma blogi statistikat sa saad siinsamas blogspotis ka jälgida.

A.

Eliise said...

Mulle meeldib väga Revenge ja soovitada oskan veel Pretty Little Liars'it. Ehk meeldivad sullegi :)

Angela said...

Ma jälgin iganädalaselt juba kordi soovitatud grey anatoomiat ning siis veel revenge, the good wife (advokaadi sari, kus on muud liinid ka) ja gossip girl. Lõppenutest üritan praegu Las Vegas'st lõpuni vaadata - see on kasiinoärist sari, mida Kanal 2 ka kunagi näitas - ja praeguseks olen kaks korda kõik hooajad Gilmore Girls'i ära vaadanud (ETV's avastasin selle kunagi liiga hilja, kui mitu hooaega oli möödas) - see on võib-olla avalikult tunnistamiseks piinlik, aga mulle see sari meeldib ikkagi üle kõige ning hoog ka hooajast hooaega ei rauge. Vaatan neid lehelt www.tv-links.eu ja kui seal pole linki või ei leia töötavat, siis ka watchseries.eu

jk said...

Su nimekirjas on juba päris mitmed minu lemmikud, kuid ma lisan siia veel mõned, mida soovitan kindlasti lähemalt uurida ja huvi korral ka vaadata:
- Weeds
- The Tudors
- Magic City
- Breaking Bad
- Mad Men
- The Pacific
- Rome
- Boardwalk Empire
- The Sopranos
- That 70’s Show
- Spartacus
- Prison Break
- Nip/Tuck

Osad on sellised, mis nõrgemat sugupoolt võibolla nii väga ei köida, kuid tasub siit nii mõndagi vaadata! :)

J.

jk said...

Su nimekirjas on juba päris mitmed minu lemmikud, kuid ma lisan siia veel mõned, mida soovitan kindlasti lähemalt uurida ja huvi korral ka vaadata:
- Weeds
- The Tudors
- Magic City
- Breaking Bad
- Mad Men
- The Pacific
- Rome
- Boardwalk Empire
- The Sopranos
- That 70’s Show
- Spartacus
- Prison Break
- Nip/Tuck

Osad on sellised, mis nõrgemat sugupoolt võibolla nii väga ei köida, kuid tasub siit nii mõndagi vaadata! :)

J.