Monday, July 19, 2010

Trust Mart 07.04.2010

Esimest korda Hiinas olles, üldse, leidsin ma lõpuks normaalse toidupoe. Õnneks ei ole see ka kaugel. Trust Mart – sama mis USAs on Wal Mart.
No ma nimetaks selle ümber monstrum-marketiks. Võiks tõepoolest arvata, et mida seal ei ole, seda maailmas ei eksisteerigi. KUID otseloomulikult olid kõik asjad minule ebavajalikud ja seda mida ma tahtsin ma ei leidnud või osanud otsida.
Muidugi oli seal ka selline kommi ja pähkli osakond, et neiu Lorents läks täiesti endast välja..
Ükskõik kuhu ma reisinud olen, siis alati olen ma ostnud külmkappi vedelema pelmeenid. Nö mustadeks päevadeks. Ja mitte kunagi ei ole ma jõudnud neid ära teha. Küll pole potti, küll pole isu. Loomulikult ostsin ma jälle pelmeene. Ja potti ei ole ka jälle. Pistaks veekeetjasse ?! Seekord ma avastasin, et meil külmkapp hoopis ei külmeta. No ma ei tea.

Ja hinnad- no mulle ei jõua siiamaani kohale kui odav võib üks riik olla. Suur kotitäis süüa, mis Eestis maksaks kokku päris-mitu-sada krooni, läks siin kokku 94 juaani, mis Eesti rahaski väga palju kallim ei ole. Arvestades veel seda, et pea poole hinnast tegi kott pähkleid. Vapustav !

Update:
veel parem- pliit hoopis ei tööta : )

No comments: