Monday, July 19, 2010

Ok, I have to tell you guys 11.04.2010

Ma ei taha midagi ära sõnuda, aga siiamaani on mind Hiinas (1,5 nädalat) saatnud absoluutne edu . Tööd muudkui tuleb ja tuleb. Ja ma olen nii õnnelik. Tahaks üles-alla hüpata ja mööda maja ringi joosta. Aga ma annan brasilkudele vähe rahu. Speaking of.. järgminenädal tuleb VEEL üks brasiillane juurde. Ka Leandro modell, nagu minagi. Õnneks poiss, sest vastasel juhul ma peaksin kolima oma imearmsast põrsapesast teise ruumi ja jagama tuba tüdrukuga. Ja nii ei teki mingeid “paare” – 2 brasiilia tüdrukut, 2 brasiilia poissi.

Ok, töödest. Nagu ma juba ütlesin, siis alustuseks juba esimesel päeval Xiamenis sain ma kohe ühe pildistamise, nii, sealt edasi veel, bam, 3 päeva see nädal tööl..
Eile peale ühe töö lõppu läksin õhtul otse castingule. Kingade jaoks. Ja mu soeng nägi välja selline suuuur ja puhvis (nagu te piltidelt näinud olete) ning see kästi mul lahti võtta. Ma seisin keset tuba nagu nõia-ella ja ma sain selle töö!!!! Kõikide teiste kõrval. Ja nagu ma kuulsin, siis see fotograaf on parim Xiamenis ja tal on ka palju kliente. Seega kui ma talle muljet avaldan ka homsel photoshootil, siis on suur võimalus, et ta mind ka oma testele klientidele soovitab jnejne.

Üleeile, peale töö lõppu, oli kaa õhtul casting, fashion-showle. Sinna läksime ise kohale (taval. tuleb klient meie kontorisse) mikrobussiga, koos teise agentuuri modellidega. Ja no miss seltskond- 8 brasilkut, 4 venkut ja mina. No ma ei ole elusees lärmakamas kohas vist viibinud. Seda tööd ma ei saanud, kuigi nad mind algul valisid, SEST mul sel päeval on juba üks fashionshow bookitud. Wiiiiiiii. Mingi show teises linnas, järgmine nv, seega läheme (mina ja Diego, mu korterikaaslane) päev enne sinna. Cooler.

Ning siis veel mingi teksade asi, jälle mina ja Diego ja jälle kuskil teises linnas.

oh, ma ei jõua seda kõike ära oodata ja ma tahan juba VEEL castinguid teha ja VEEL töid bookida. Ma olen praegu kogu sellest olukorrast siin nii sillas, et ei tea mida ära teha.

Ma ei oleks ausalt öeldes sellist asja oodanud ja ma ei tea kas mul ongi kuskil nii hästi kohe läinud . uhh.

Pliis,pliis hoidke mulle pöialt, et kõik samas vaimus jätkuks, isegi kui mul ei ole aega, et pidudelegi minna. Haha

No comments: