Monday, July 19, 2010

Models 17.04.2010

Hei, nüüd tuleb mu postitus, millest ma nädala alguses rääkisin.

Ok, Xiamen on väga väike linn, eriti just fashion marketi kohapealt. Linnas on kahes agentuuris kokku 10 modelli, kellest 8 on brasiillased!!!

Yanhua models:

Mina
Jeane
Diego
Giorge
Rafael (kes eile õhtul saabus(?) aga agentuur unustas ta lennujaama ja kella üheks öösel ta veel ei olnud jõudnud. Mul on kahtlus, et ta ei ole veel praegugi kohal)
Sky Models:
Marilu (saksa-filipino)
Elena
Caio
William
Tiego (keda ma kohanud ei ole, aga jube tuttav tüüp on piltidel)

Seega see on seltskond kellega me siin ringi hängime. Ja mitte kuskil varem ei ole olnud nii, et sa tead kõiki kes su tööd tahavad ära võtta. See annab hea ülevaate. Ja ma pean mainima, et ma ei ole eriti pabinas.
Miks mulle meeldib brasilkudega koos elada – SEST nad on “üliavatud” ja mina ei ole. Nad on aktiivsed. Jooksevad ja lärmavad ringi koguaeg. Seega on pidevalt tegevust.
Teisip käisime natukene naabruskonda uurimas ja no palun öelge kas olete te näinud Eestis v mujal sellist asja, et lambi uksest astuvad tüübid sisse, näe muusikakool, istuvad ringis ümber ja kuulavad kuidas mingi suvaline klaverit mängib ja siis hakkavad ise kaa veel mängima. Eestis võiks sellist asja näha noorte ja väga purjus nolkide puhul. Ja see ei oleks lõbus.

Hiljem samal päeval läksime mereäärde, kus on “baaride allee” istusime mingi Rootsi kunni baari maha ja jõime õlut, sõime pitsat. Jaa, ma olen hakanud siin õlut jooma. Hiljem tulid Sky modellid ja läksime meile. Kus mind sunniti mängima mingit lollakat kaardimängu, millest ma siiamaani aru ei saanud.

Eile, sain sõnumi sisuga umbes ” Hi, it’s marilu, how are you, u wanna get ur nails done?” eeeee. ma ei ole kunagiii teinud mingit sellist sõbrannatamise värki, et jou saame kokku lähme salongi ja šoppama. Tükk aega mõtlesin mingit vabandust välja, et miks ma minna ei saa. Kuni ma hakkasin mõtlema et aga why not ?! miks ma minna ei tahtnud oli see, et ma olen ju nagu olen, kartsin et mingi nõme vaikuse värk ja pole millestki rääkida jne :D aga ei kõik oli bueno . Lahe : ) Muuseas maniküür maksis 20 RMB ja pediküür 35. Omg, kui odav!

Hiljem läksime kõik koos piljardit mängima/õlut jooma. Õlle hind on siin muuseas poes 3RMB ja baaris kõigest 6RMB. Ja piljardi eest maksis igaüks 5RMB.

Siin muuseas ei ole eriti sellist asja, et free for models. Ja ei saagi oodata, sest keegi ei tea, et siin modellid üldse tegutsevad . See on jama.

Täna tuleb Carina Xiameni tööle!!!!!!!!!!! Ja täna mina lähen ära Xiamenist tööle!!!!!!!

Jälle kuidagi sidumata tekst tuli kokku aga no, palun ema.

No comments: