Monday, July 19, 2010

Howdy 10.04.2010

Viimased 3 päeva olen ma veetnud Hiina Elektroonika ja Masinate näitusel/messil. Minu ülesanne oli seal paadi/jahi peal tuiata ja see hästi atraktiivseks muuta. Nonii.. omanik oli täielik jõletis. Mul on kahju seda öelda, võib-olla on ta tõesti normal inimene ja väga tore. Aga no mul ei meenu hetkel kes oleks mulle veel eemaletõukavam olnud. Aga tark mees, et meid palkas. Me oleks võinud vabalt ka noo õlipumpasid, näiteks, käes hoida ja need oleks IKKA kõige vapustavamad asjad kogu messil olnud ( seal osales kokku 3000 kompaniid vist).
Ja täna ma pidin saama šoki kui nägin oma pilti täies pikkuses-laiuses keset Xiameni mingi päevalehe esikaant. Siis ilmus järgmine jne. OMG. Lahe !!

Kogu see trall on aga mulle ja mu Brasiillasest korterikaaslane Ginile tähendanud varaseid ärkamisi (4am-6am) ja pikki ja väsitavaid tööpäevi .
Koos meiega elavad veel Gini bf Diego ja teine Brasiillane Giorgi. Kes on siin päevad läbi kraaminud ja askeldanud. Kui naised töölt tulevad siis on toad koristatud ja toit valmis . Hahaha! Ausalt!

Praegu juhtus naljakas asi – Giorgi pesi oma pesu ja pani neid rõdule kuivama, samal ajal kui ta uue laari järgi läks tulin mina rõdult ja tõmbasin ukse kinni. Tüüp tahtis lihtsalt uksest läbi jalutada!!! Naerukrambid.

No comments: