Monday, July 19, 2010

Hiina 2 , Xiamen edition 03.04.2010

Peale 34 tundi paanitsemist jõudsin ma kolmapäeva öösel lõpuks kohale..

Nagu olen ma juba kõigile rääkinud (loe: uhkustanud) siis on korter fantast kena, kõik eluks vajalik on olemas ja mida ei ole see tuuakse. Agentuuri inimesed on super hoolitsevad, isegi liiga hoolitsevad vast, minu kogemuste põhjal ei ole ükski agentuur (agent siis rohkem) selline, kes TAHAB kõik kinni maksta ja dinnerile viia jne. Väga lahe : )

Neljapäeval oli mul juba 2 castingut. Teised tüdrukud kes minu agentuuris (6 venelast), on tegelikult siin üliõpilased ja modellindus neid väga ei koti. Räägiti et 3 castingut on nädalas PALJU Xiamen’i kohta. Vaikne linn. Seega pean ma kõik castingud endale rabama. Siiamaani on väga hästi läinud, pooled tööd on saadud

Täna saabus mulle esimene korterikaaslane, brasiilia poiss. Nagu poisike. “Você fala português??” mm, kahtlemata mitte. Aga ikka räägib ta minuga portugali keeles ja siis olen veel loll ka kui aru ei saa. Hmh. Ok, ei tea tema kohta veel midagi öelda, aga järgmine nädal tulevad kaks brasiillast veel. Paarike. niicccce.

Ja tõesti . Suitsetamine on vabsee igas kohas lubatud. Ma vannun käsi südamel, et eile kui ma poes käisin siis poemüüal oli, samal ajal kui ta minu asju läbi lõi, suits hammaste vahel. Unreal. Aga marunaljakas.

Minu esimene töö oli teise saare peal, Gulangyu . Praami sõit sinna võttis u. 5 min ja maksis 1 RMB, ehk siis nats üle 1 krooni. [endiselt on siin kõik naeruväärselt odav, kuigi ma kuulsin et sushi maksab siin u. 30 eurot ?!?!?!?] Saar oli vappppustavalt ilus ja ma lähen sinna kahtlemata veel. Seal oli palju Hiina käsitööd, suveniire, pärleid. Vanad majad ja võrratu arhidektuur. Ning Gulangyu saar on unikaalne selle poolest, et see on ainus Hiina mainlandi transporti-vaba saar. Ning muidugi oli seal ka KFC, kus mulle meik pähe vurati. Kõik vaatasid ümber ringi kui ilmaimet. Pildistamine oli väljas ja kleitide jaoks (nagu te olete Orkutist näinud ja kes ei ole see vaadaku ) Nii kui ma välja astusin hakkas vihma sadama, loogiline ju. Riiete vahetus toimus keset tänavat, kardina taga, mis mul ees hoiti!!! Ja minust möödus umbes üle kümne turismi gruppi. Ma olin kahtlemata selle saare suurim vaatamisväärsus sel päeval. Ma pakun, et ma olen vähemalt poolte hiinlaste Facebookis üleval . haha

hmm. mis veel ? Ilm . Kui tulin siis Hong Kongis, oli ilm üli hea. Mõnus. Mitte liiga palav aga ikka soe. Isegi Saksamaal oli hea ilm. Siin aga keeras ära eile, tuul, vihm jne.See on vist selle kekutamise eest mulle, ups : )

Homme tahaks minna ringi vaatama.

Häid pühi, minu kõige kallimad!!! :*

No comments: